Новини

З любов'ю до столу, з добротою у серці

Так уже вийшло, що основним критерієм добробуту в усі роки був і залишається достаток обіднього столу. Раціон харчування людини змінювався так само кардинально, як і її світогляд у різні епохи, особливо цей контраст помітний між їжею первісної і сучасної людини. За час, що минув від сніданку неандертальця і сьогоднішнім походом у супермаркет сформувалась потужна галузь народного господарства – харчова промисловість. Перший поштовх до її виникнення зробили людські смакові рецептори, сьогодні ж ця особливість людини сприймати смаки сформувала цілу команду професіоналів, що своєю працею перетворюють процес споживання їжі із необхідності у задоволення. Їхнє професійне свято, День працівника харчової промисловості, відзначається третьої неділі жовтня. 

  Коровай 

 

 

 

Торт

Для колективу Херсонського хлібокомбінату це свято – привід пишатися власними здобутками. Багато років ми з любов'ю випікаємо хліб та хлібобулочні вироби до столу херсонців і намагаємось догодити смакам наших любих споживачів. У 2014 році командою інженерів-технологів Херсонського хлібокомбінату розроблено та реалізовано до виробництва оригінальні рецептури хлібів «Прибалтика», «Східний з насінням», розпочато виробництво «Лавашу Кавказького», який, до речі, припав до смаку херсонцям. Повним ходом іде модернізація обладнання на підприємстві, зокрема на третьому заводі було модернізовано виробничу лінію «МІНЕЛ», на обох заводах проведено модернізацію електро- і газового обладнання на суму більш як 100 тис. грн.; встановлено парогенератори, що дозволило нашому підприємству споживати до 30% менше газу; було встановлено нову лінію для виробництва лавашу; автопарк підприємства поповнили 4 новенькі автомашини, загальна вартість яких складає 147 тис. грн.

  Святкування

 

Щороку напередодні Дня працівника харчової промисловості ми користуємось нагодою висловити вдячність нашим працівникам і з цією метою влаштовуємо урочисте святкування, яке цього річ припало на 17 жовтня. На початку заходу вітальні слова для хлібопеків прозвучали від голови правління Дурова Сергія Борисовича, першого заступника голови правління Кириленка Михайла Васильовича і заступника голови правління з економічних питань Дурової Надії Тихонівни. Слова подяки від адміністрації хлібокомбінату отримали постійні партнери підприємства ПП Град.Ка Агро та ПП Галаян.

 

 

Найкращим працівникам підприємства за багаторічну і плідну працю головою правління було вручено почесні грамоти. Після вручення грамот розпочалася розважальна програма, підготована учнями Херсонського професійного ліцею харчової промисловості.

Неабияк порадував різноманіттям творчих ідей конкурс короваїв, у якому майстрині першого, другого і третього хлібозаводів змагались між собою за призові місця.

Нагодродження 

 

Коровай

Торт

Окрім своїх прямих обов'язків – постачати на столи херсонців смачний та запашний хліб, Херсонський хлібокомбінат турбується про свою громадську діяльність. Сьогодні ми надаємо посильну допомогу Херсонському прикордонному загонові – у якості помочі військовим було відправлено нашу продукцію, також хлібокомбінат приймав участь у зборі коштів для придбання приборів нічного бачення і необхідного спорядження для військовослужбовців.

Цього вечора ми не забули про тих чоловіків, які наразі виконують свій почесний обов'язок перед Вітчизною. Згідно закону про часткову мобілізацію, на нашому підприємстві було мобілізовано двох працівників – Романовського Олександра і Коцарєва Василя. На Василя Коцарєва, окрім дружини та матері, очікує вдома ще маленький синок Ваня. Його на свято привела бабуся Зінаїда Пилипівна і ми не могли не підтримати маленького героя – голова правління вручив Іванкові пакет із солодощами. Тож чекатимемо разом з родинами мобілізованих на їх повернення і будемо сподіватися лише на краще.

Вручення подарунків